Net TV | Spored

Sep
24
ned
NEDELJA
Sep 24 all-day

07.00   Relax TV

08.15   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

09.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

10.00  Lepo je biti muzikant, oddaja z narodno-zabavno glasbo

11.15   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

12.30   Zdravilne rastline sveta, izobraževalna oddaja, pon.

13.00   25 let – Igor in zlati zvoki, posnetek koncerta iz Slovenj Gradca, 2. del, pon.

14.20   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

16.30   Spomini direktorjev, dokumentarna oddaja, pon.

17.30   Od Boga pozabljeni (Van God Los), nizozemska kriminalna serija, 22.del

            Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres…

18.20   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.00   Relax TV

19.45   Knjižničarka (After Words), ameriška komedija, 2015

Igrajo: Maricia Gay Harden, Huguette Urhausen, Ron Canada

21.15   Govorica jezikov, dokumentarna oddaja, 3. del

22.05   Arhiv zločinov, dokumentarna oddaja, 2. del

22.35   Posebna enota Z (Attack Force Z), avstralska akcijska drama, 1981

Igrajo: John Phillip Law, Mel Gibson, Sam Neill

00.10   Nočni program

Sep
25
pon
PONEDELJEK
Sep 25 all-day

07.00   Relax TV

08.15   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

09.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

09.45   Arhiv zločinov, dokumentarna oddaja, 2. del

10.15   Dolga pot hujšanja, dokumentarna oddaja

11.45   Prevarantka (La Impostora), telenovela, zadnji del, pon.

Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta

12.35   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

13.45   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

14.30   Relax TV

15.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

15.55   Posebna enota Z (Attack Force Z), avstralska akcijska drama,1981

Igrajo: John Phillip Law, Mel Gibson, Sam Neill

17.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 1.del

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

19.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.45   Spomini direktorjev, dokumentarna oddaja

20.45  Egipt, dokumentarna oddaja

21.50   Bombnik B2, dokumentarna oddaja

22.40   Od Boga pozabljeni (Van God Los), nizozemska kriminalna serija, 22.del

            Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres…

23.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 1.del, pon.

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

01.00   Nočni program

Sep
26
tor
TOREK
Sep 26 all-day

07.00   Relax TV

08.15   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

09.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

09.40   Halo, zdravnik, svetovalna oddaja z zdravstvenimi nasveti v živo, pon.

10.25   Egipt, dokumentarna oddaja

11.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 1.del, pon.

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

13.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

13.45   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

14.30   Relax TV

15.30   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

16.40   Od Boga pozabljeni (Van God Los), nizozemska kriminalna serija, 22.del

            Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres…

17.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 2.del

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

19.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.45   Studio 5 plus – pregled sezone, pogovorna oddaja z zanimivi gosti

21.15   Legende, portretno pogovorna oddaja, pon.

22.15   Huda zima (Deep Winter), japonska akcija, 2008

Igrajo: Eric Lively, Kellan Lutz, Michael Madsen

23.55   Spomini direktorjev, dokumentarna oddaja, pon.

00.55   Aniela (Aniela), romunska drama, 2.del, pon.

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

02.25   Nočni program

Sep
27
sre
SREDA
Sep 27 all-day

07.00   Relax TV

08.15   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

08.40   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

09.10   Studio 5 PLUS – pregled sezone, pogovorna oddaja z zanimivi gosti, pon.

10.40   Bombnik B2, dokumentarna oddaja

11.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 2.del, pon.

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

13.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

13.45   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

14.30   Relax TV

15.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

15.50   Huda zima (Deep Winter), japonska akcija, 2008

Igrajo: Eric Lively, Kellan Lutz, Michael Madsen

17.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 3.del

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

19.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.45   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah

21.00   Zdravilne rastline sveta, izobraževalna oddaja

21.30   Šesti čut, vedeževanje v živo s Srdjanom Miladinovićem

23.00   Pika na i, razvedrilno-svetovalna oddaja, pon.

00.00   Studio 5 PLUS – pregled sezone, pogovorna oddaja z zanimivi gosti, pon.

01.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 3.del, pon.

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

03.00   Nočni program

Sep
28
čet
ČETRTEK
Sep 28 all-day

07.00   Relax TV

08.15   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

09.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

09.30   Spomini direktorjev, dokumentarna oddaja, pon.

10.30   Pika na i, razvedrilno-svetovalna oddaja, pon.

11.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 3.del, pon.

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

13.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

13.45   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

14.30   Relax TV

15.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

16.00   Knjižničarka (After Words), ameriška komedija, 2015

Igrajo: Maricia Gay Harden, Huguette Urhausen, Ron Canada

17.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 4.del

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

19.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.45   Halo, zdravnik, svetovalna oddaja z zdravstvenimi nasveti v živo

20.30   Duh časa – Propad, dokumentarna oddaja

22.00   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

23.15   Zdravilne rastline sveta, izobraževalna oddaja, pon.

23.45   Aniela (Aniela), romunska drama, 4.del, pon.

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

01.15   Nočni program

Sep
29
pet
PETEK
Sep 29 all-day

07.00   Relax TV

08.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

08.25   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

08.55   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

10.10   Zdravilne rastline sveta, izobraževalna oddaja, pon.

10.40   Govorica jezikov, dokumentarna oddaja, 3. del

11.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 4.del, pon.

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

13.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

13.45   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

14.30   Relax TV

15.10   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

16.10   25 let – Igor in zlati zvoki, posnetek koncerta iz Slovenj Gradca, 2. del, pon.

17.30   Aniela (Aniela), romunska drama, 5.del

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

19.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.45   Glasbeni spomini, glasbeno-pogovorna oddaja

21.00   Od boga pozabljeni (Van God Los), nizozemska kriminalna serija, 23.del

            Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres…

21.50   Halo, zdravnik, svetovalna oddaja z zdravstvenimi nasveti v živo, pon.

22.35   Bombnik B2, dokumentarna oddaja

23.25   Aniela (Aniela), romunska drama, 5.del, pon.

Igrajo: Adela Popescu, Mihai Petre, Sabina Posea, Bogdan Albulescu

00.55   Nočni program

Sep
30
sob
SOBOTA
Sep 30 all-day

07.00   Relax TV

08.15   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

09.00   Legende, portretno pogovorna oddaja, pon.

10.00   Govorica jezikov, dokumentarna oddaja, 3. del

10.50   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

13.25   Zadnjih sedem  (Last seven), ameriška akcija, 2010

Igrajo: Tamer Hassan, Simon Phillips, Daisy Head, Sebastian Street, …

14.55   Od Boga pozabljeni (Van God Los), nizozemska kriminalna serija, 23.del

            Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres…

15.45   Halo, zdravnik, svetovalna oddaja z zdravstvenimi nasveti v živo, pon.

16.30   Studio 5 plus – pregled sezone, pogovorna oddaja z zanimivi gosti, pon.

18.00   Pika na i, razvedrilno-svetovalna oddaja

19.00  Relax TV

19.45   Tanja Žagar z gosti, posnetek koncerta iz Hale Tivoli

21.25   Mesto čudakov (Weirdsville), kanadska komedija, 2007

Igrajo: Scott Speedman, Wes Bentley, Taryn Manning

23.00   Glasbeni spomini, glasbeno-pogovorna oddaja, pon.

00.15   Sobotni ‘party’, glasbena oddaja s popularno glasbo

01.15   Nočni program

Okt
1
ned
NEDELJA
Okt 1 all-day

07.00   Relax TV

08.15   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

09.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

10.00  Lepo je biti muzikant, oddaja z narodno-zabavno glasbo

11.15   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

12.30   Zdravilne rastline sveta, izobraževalna oddaja, pon.

13.00   Tanja Žagar z gosti, posnetek koncerta iz Hale Tivoli

14.40   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

16.30   Spomini direktorjev, dokumentarna oddaja, pon.

17.30   Od Boga pozabljeni (Van God Los), nizozemska kriminalna serija, 23.del

            Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres…

18.20   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.00   Relax TV

19.45   Pripravnica (The Intern), ameriška komedija, 2000

Igrajo: Dominique Swain, Ben Pullen, Peggy Lipton…

21.20   Govorica jezikov, dokumentarna oddaja, 4. del

22.10   Arhiv zločinov, dokumentarna oddaja, 3. del

22.40   Mesto čudakov (Weirdsville), kanadska komedija, 2007

Igrajo: Scott Speedman, Wes Bentley, Taryn Manning

00.15   Nočni program

Okt
2
pon
PONEDELJEK
Okt 2 all-day

07.00   Relax TV

08.15   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

09.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

09.45   Arhiv zločinov, dokumentarna oddaja, 3. del

10.15   Globalno segrevanje, dokumentarna oddaja

11.30   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 9. in 10.del, pon.

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

13.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

14.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

14.30   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

15.55   Mesto čudakov (Weirdsville), kanadska komedija, 2007

Igrajo: Scott Speedman, Wes Bentley, Taryn Manning

17.30   Štiri tačke, oddaja o živalih

18.00   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 11.del

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

18.50   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.45   Spomini direktorjev, dokumentarna oddaja

20.45  Iwo Jima – 36 dni pekla, dokumentarna oddaja

21.45   Madagaskar, dokumentarna oddaja

22.35   Od Boga pozabljeni (Van God Los), nizozemska kriminalna serija, 23.del

            Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres…

23.25   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 11.del, pon.

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

00.15   Nočni program

Okt
3
tor
TOREK
Okt 3 all-day

07.00   Relax TV

08.15   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

09.15   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

10.15   Halo, zdravnik, svetovalna oddaja z zdravstvenimi nasveti v živo, pon.

11.00   Iwo Jima – 36 dni pekla, dokumentarna oddaja

12.00   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 11.del, pon.

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

12.50   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

14.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

14.30   Relax TV

16.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

17.10   Od Boga pozabljeni (Van God Los), nizozemska kriminalna serija, 23.del

            Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres…

18.00   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 12.del

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

18.50   Štiri tačke, oddaja o živalih

19.20   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.45   Osebno, pogovorna oddaja

21.00   Legende, portretno pogovorna oddaja, pon.

22.00   Podjetniške spletke (Corporate Affairs), ameriška komedija, 2008

Igrajo: Breckin Meyer, Scarlett Taylor, Rubylou Taylor

23.45   Spomini direktorjev, dokumentarna oddaja, pon.

00.45   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 12.del, pon.

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

01.35   Nočni program

Okt
4
sre
SREDA
Okt 4 all-day

07.00   Relax TV

08.00   Štiri tačke, oddaja o živalih

08.30   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

09.55   Osebno, pogovorna oddaja, pon.

11.10   Madagaskar, dokumentarna oddaja

12.00   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 12.del, pon.

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

12.50   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

14.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

14.30   Relax TV

15.30   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

16.15   Podjetniške spletke (Corporate Affairs), ameriška komedija, 2008

Igrajo: Breckin Meyer, Scarlett Taylor, Rubylou Taylor

18.00   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 13.del

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

18.50   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.45   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah

21.00   Zdravilne rastline sveta, izobraževalna oddaja

21.30   Šesti čut, vedeževanje v živo s Srdjanom Miladinovićem

23.00   Pika na i, razvedrilno-svetovalna oddaja, pon.

00.00   Osebno, pogovorna oddaja, pon.

01.15   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 13.del, pon.

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

02.05   Nočni program

Okt
5
čet
ČETRTEK
Okt 5 all-day

07.00   Relax TV

08.15   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

09.00   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

10.00   Spomini direktorjev, dokumentarna oddaja, pon.

11.00   Pika na i, razvedrilno-svetovalna oddaja, pon.

12.00   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 13.del, pon.

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

12.50   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

14.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

14.30   Relax TV

15.30   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

16.25   Pripravnica (The Intern), ameriška komedija, 2000

Igrajo: Dominique Swain, Ben Pullen, Peggy Lipton…

18.00   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 14.del

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

18.50   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.45   Halo, zdravnik, svetovalna oddaja z zdravstvenimi nasveti v živo

20.30   Narava zdravi tržnica, izobraževalna oddaja o naravnih izdelkih

21.00   Socializem, dokumentarna oddaja

22.25   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

23.40   Zdravilne rastline sveta, izobraževalna oddaja, pon.

00.10   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 14.del, pon.

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

01.00   Nočni program

Okt
6
pet
PETEK
Okt 6 all-day

07.00   Relax TV

08.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

08.25   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

08.55   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

10.10   Zdravilne rastline sveta, izobraževalna oddaja, pon.

10.40   Govorica jezikov, dokumentarna oddaja, 4. del

11.30   Narava zdravi tržnica, izobraževalna oddaja o naravnih izdelkih

12.00   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 14.del, pon.

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

12.50   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

14.00   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

14.30   Relax TV

15.30   TV Market, TV prodaja z nasveti o najbolj poceni artiklih

16.20   Tanja Žagar z gosti, posnetek koncerta iz Hale Tivoli

18.00   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 15.del

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

18.50   Brez reza, magazin dogodkov po svetu

19.45   Glasbeni spomini, glasbeno-pogovorna oddaja

21.00   Od boga pozabljeni (Van God Los), nizozemska kriminalna serija, 24.del

            Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres…

21.50   Halo, zdravnik, svetovalna oddaja z zdravstvenimi nasveti v živo, pon.

22.35   Madagaskar, dokumentarna oddaja

23.25   Zlomljeno srce (Corazon Partido), telenovela, 15.del, pon.

Igrajo: Danna Garcia, Jose Angel Llamas, Saby Kamalich, Ximena Rubio Gonzalez…

00.15   Petkov ‘party’, oddaja s popularno glasbo

01.15   Nočni program