Okt
1
čet
ČETRTEK
Okt 1 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV prodajno okno

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 361.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 362.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Šlager parada narodno-zabavna glasba

20.00   Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 14.del

Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov

21.00   Bio Stil, oddaja o zdravju

22.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

23.00   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

00.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.00   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 362.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.00   Nočni program

Okt
2
pet
PETEK
Okt 2 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 362.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 14.del

Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 363.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Yugo izbor, glasba

20.00   Gurmanski izziv, kuharska oddaja

21.00   Nora ljubezen (Crazy kind of love), romantična komedija, 2013

Igrajo:  Virginia Madsen, Graham Rogers, Amanda Crew, …

22.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

23.00   Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 14.del

Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov

00.00   Legende morja, dokumentarna oddaja, pon.

01.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 363.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.30   Nočni program

Okt
3
sob
SOBOTA
Okt 3 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.35   Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja, pon.

09.30   TV prodajno okno

10.30   Nora ljubezen (Crazy kind of love), romantična komedija, 2013

Igrajo:  Virginia Madsen, Graham Rogers, Amanda Crew, …

12.00   TV Market, televizijska prodaja

12.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

14.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

15.00   TV Market, televizijska prodaja

17.30   Bio Stil, oddaja o zdravju

19.00   Slovenski video Coctail, slovenska glasba

20.00   Popolnoma pošteno (2B perfectly honest) ameriška komedija, 2009

Igrajo: Adam Trese, Andrew McCarthy, John Turturro…

21.30   Krog (Circle), ameriška grozlivka, 2010

Igrajo: Nick Stahl, Rose McGowan, Amy Smart…

22.55   Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja

23.50   Gurmanski izziv, kuharska oddaja

00.50   Legende morja, dokumentarna oddaja, pon.

01.50   Nočni program

Okt
4
ned
NEDELJA
Okt 4 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV prodajno okno

09.00   Domači napev, narodno-zabavna glasba

09.30   TV prodajno okno

10.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

12.00   Melodije Dalmacije, glasba

13.00   Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije

14.00   TV Market, televizijska prodaja

16.30   Bio Stil, oddaja o zdravju, pon.

18.00   Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije

19.00   Domači napev, narodno-zabavna glasba

20.00   Varda brez cenzure,  resničnostna oddaja o delovanju varde

21.00   Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 14.del

Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov

22.00   Za vedno (Life Partners), romantična komedija, 2014

Igrajo: Leighton Meester, Gillian Jacobs, Adam Brody…

23.30   Varda brez cenzure,  resničnostna oddaja o delovanju varde, pon.

00.30   To sem jaz, dokumentarna oddaja

01.25   Nočni program

 

Okt
5
pon
PONEDELJEK
Okt 5 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 363.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.00   TV prodajno okno

14.00   Resnica o Covidu 19, dokumentarna oddaja

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Varda brez cenzure,  resničnostna oddaja o delovanju varde, pon.

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 364.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fower, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Country mix, glasba

20.00   Legende morja, dokumentarna oddaja

21.00   Bio Stil, oddaja o zdravju

22.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

23.00   Popolnoma pošteno (2B perfectly honest) ameriška komedija, 2009

Igrajo: Adam Trese, Andrew McCarthy, John Turturro…

00.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.00   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 364.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.00   Nočni program

Okt
6
tor
TOREK
Okt 6 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 364.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.00   TV prodajno okno

14.00   Legende morja, dokumentarna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 365.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Yugo izbor, glasba

20.00   Legende – Uroš Šerbec, oddaja o športnih legendah

21.00   Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja

21.55   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

22.25   Za vedno (Life Partners), romantična komedija, 2014

Igrajo: Leighton Meester, Gillian Jacobs, Adam Brody…

23.55   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.

00.25   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 365.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

01.25   Nočni program

Okt
7
sre
SREDA
Okt 7 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 365.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.00   TV prodajno okno

14.00   Legende – Uroš Šerbec, oddaja o športnih legendah, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

15.45   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.15   Eliksir, oddaja za zdravje

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 366.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Slovenski video Coctail, slovenska glasba

19.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah

21.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

22.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.

22.30   Varda brez cenzure,  resničnostna oddaja o delovanju varde, pon.

23.30   Legende – Uroš Šerbec, oddaja o športnih legendah, pon.

00.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z iz regije

01.00   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 366.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.00   Nočni program

Okt
9
pet
PETEK
Okt 9 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 367.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 15.del

Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 368.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Yugo izbor, glasba

20.00   Gurmanski izziv, kuharska oddaja

21.00   Mračni turist (Dark Tourist), ameriški triler, 2012

Igrajo: Melanie Griffith, Michael Cudlitz, Pruitt Taylor Vince…

22.20   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

22.50   Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 15.del

Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov

23.50   Legende morja, dokumentarna oddaja, pon.

00.50   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.20   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 368.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.20   Nočni program

NET TV mobile

FREE
VIEW