Nov
13
sre
SREDA
Nov 13 (cel dan)

06.00   TV katalog, informacije in obvestila

07.00   TV Clip

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV Market, televizijska prodaja

10.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 130.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Duel z Alešem Preglom, pogovorna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.10   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.40   Dober večer župan, pogovorna oddaja, pon.

17.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 131.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   TV prodajno okno, televizijska prodaja

20.00   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah

21.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

22.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

22.30   Dober večer župan, pogovorna oddaja, pon.

23.30   Težave, dokumentarna oddaja, pon.

00.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

00.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 131.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

01.20   Nočni program

Nov
14
čet
ČETRTEK
Nov 14 (cel dan)

06.00   TV katalog, informacije in obvestila

07.00   TV Clip

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV Market, televizijska prodaja

10.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 131.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.10   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.40   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

17.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 132.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   TV prodajno okno, televizijska prodaja

20.00   Madagaskar (Madagascar), dokumentarna oddaja

21.00   Bio Stil, oddaja o zdravju

22.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

22.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah

23.30   Duel z Alešem Preglom, pogovorna oddaja

00.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.00   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 132.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

01.50   Nočni program

Nov
15
pet
PETEK
Nov 15 (cel dan)

06.00   TV katalog, informacije in obvestila

07.00   TV Clip

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV Market, televizijska prodaja

10.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 132.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.20   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.50   Madagaskar (Madagascar), dokumentarna oddaja, pon.

17.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 133.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   TV prodajno okno, televizijska prodaja

20.00   Gurmanski izziv z Martino Ipša, kuharska oddaja

21.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

21.30   Zelena zgodba (Green story), ameriška drama, 2012

Igrajo: Shannon Elizabeth, Ed Oross, Billy Zane, Annabella Sciorria, …

23.05   Madagaskar (Madagascar), dokumentarna oddaja, pon.

23.55   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

00.25   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 133.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

01.15   Nočni program

Nov
16
sob
SOBOTA
Nov 16 (cel dan)

06.00   TV katalog, informacije in obvestila

07.00   TV Clip

09.30   TV Market, televizijska prodaja

11.25   Zelena zgodba (Green story), ameriška drama, 2012

Igrajo: Shannon Elizabeth, Ed Oross, Billy Zane, Annabella Sciorria, …

13.00   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

14.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

15.00   Bio Stil, oddaja o zdravju

16.00   Duel z Alešem Preglom, pogovorna oddaja

17.00   Težave, dokumentarna oddaja, pon.

17.30   Bio Stil, oddaja o zdravju

19.00   TV prodajno okno, televizijska prodaja

20.00   Partnerja v akciji (Partners in Action), ameriška akcija, 2002

Igrajo: Armand Assante, Douglas Smith, Larry Day…

21.30   Peklenski tabor (Camp Hell), ameriška grozljivka, 2010

Igrajo: Dana Delany, Andrew McCarthy, Caroline London…

23.15   Seja občinskega sveta občine Miklavž na Dravskem polju, posnetek

00.15   Gurmanski izziv z Martino Ipša, kuharska oddaja, pon.

01.15   Nočni program

 

 

Nov
17
ned
NEDELJA
Nov 17 (cel dan)

06.00   TV katalog, informacije in obvestila

07.00   TV Clip

09.30   TV Market, televizijska prodaja

10.30   Šlager parada, narodno zabavna glasba

13.00   Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije

14.00   Seja občinskega sveta občine Miklavž na Dravskem polju, posnetek

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.25   Bio Stil, oddaja o zdravju, pon.

17.25   NK Duplek : NK TAB Akumulator, posnetek nogometne tekme

19.00   TV prodajno okno, televizijska prodaja

20.00   Duel z Alešem Preglom, pogovorna oddaja

21.00   Boj za obstanek (All things fall apart), ameriška športna drama, 2011

Igrajo: Ray Liotta, 50 Cent, Ambyr Childers, Mario Van Peebles, Lynn Whitfield…

23.00   Madagaskar (Madagascar), dokumentarna oddaja, pon.

23.50   Norec na potovanju (Travel Geek) – Vzhodna Malezija, dokumentarna oddaja, pon.

00.50   Nočni program

Nov
18
pon
PONEDELJEK
Nov 18 (cel dan)

06.00   TV katalog, informacije in obvestila

07.00   TV Clip

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV Market, televizijska prodaja

10.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 133.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Gurmanski izziv z Martino Ipša, kuharska oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.10   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.40   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah

17.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 134.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   TV prodajno okno, televizijska prodaja

20.00   Dober večer župan, pogovorna oddaja

21.00   Bio Stil, oddaja o zdravju

22.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

23.00   NK Duplek : NK TAB Akumulator, posnetek nogometne tekme

00.40   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.10   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 134.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.00   Nočni program

 

Nov
19
tor
TOREK
Nov 19 (cel dan)

06.00   TV katalog, informacije in obvestila

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV Market, televizijska prodaja

10.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 134.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Dober večer župan, pogovorna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.10   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.40   Gurmanski izziv z Martino Ipša, kuharska oddaja, pon.

17.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 135.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   TV prodajno okno, televizijska prodaja

20.00   Bio Stil, oddaja o zdravju

21.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.

21.30   Duel z Alešem Preglom, pogovorna oddaja, pon.

22.30   Norec na potovanju (Travel Geek) – Mjanmar – 1.del, dokumentarna oddaja

23.30   Regionalno, dnevno informativna oddaja

00.00   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 135.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

00.50   Nočni program

 

Nov
20
sre
SREDA
Nov 20 (cel dan)

06.00   TV katalog, informacije in obvestila

07.00   TV Clip

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV Market, televizijska prodaja

10.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 135.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Duel z Alešem Preglom, pogovorna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.10   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.40   Dober večer župan, pogovorna oddaja, pon.

17.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 136.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   TV prodajno okno, televizijska prodaja

20.00   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah

21.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

22.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

22.30   Dober večer župan, pogovorna oddaja, pon.

23.30   Težave, dokumentarna oddaja, pon.

00.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

00.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 136.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

01.20   Nočni program

Nov
21
čet
ČETRTEK
Nov 21 (cel dan)

06.00   TV katalog, informacije in obvestila

07.00   TV Clip

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV Market, televizijska prodaja

10.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 136.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.10   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.40   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

17.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 137.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   TV prodajno okno, televizijska prodaja

20.00   Egipt (Egypt), dokumentarna oddaja

21.00   Bio Stil, oddaja o zdravju

22.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

22.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah

23.30   Duel z Alešem Preglom, pogovorna oddaja

00.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.00   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 137.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

01.50   Nočni program

 

Nov
22
pet
PETEK
Nov 22 (cel dan)

06.00   TV katalog, informacije in obvestila

07.00   TV Clip

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV Market, televizijska prodaja

10.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 137.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.05   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.35   Egipt (Egypt), dokumentarna oddaja, pon.

17.40   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 138.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   TV prodajno okno, televizijska prodaja

20.00   Gurmanski izziv z Martino Ipša, kuharska oddaja

21.00   Lokalni utrip, informativna oddaja iz občine Miklavž

21.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

22.00   Savana (Savannah), ameriška drama, 2013

Igrajo: Jim Caviezel, Chiwetel Ejiofor, Jaimie Alexander, Sam Shepard, …

23.50   Egipt (Egypy), dokumentarna oddaja, pon.

00.55   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.25   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 138.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.15   Nočni program